piątek, 28 października 2011

CHARYTATYWNE ROZDANIE DLA NATALKI

Witam, chciałam Was serdecznie zaprosić do udziału w rozdaniu charytatywnym dla Natalki, organizowanym na blogu "Storybyferrou"
Głównym celem jest zebranie pieniędzy na operację dziewczynki.

Każdy z nas może pomóc.
Więcej szczegółów tu klik
Ogłaszamy:

Rozpoczęcie charytatywnego rozdania dla NATALKI.
Głównym celem jest zebranie kwoty potrzebnej na operację.


Zanim przejdę do zasad rozdania itp chciałabym przedstawić Wam Natalkę.
Natalka urodziła się 23.04.2010r. z rozszczepem wargi, podniebienia i wyrostka zębodołowego. Miała problemy z jedzeniem, wydawaniem jakichkolwiek dźwięków i z oddychaniem aż do pierwszej operacji. Natalka miała wtedy 7,5 miesięcy, jak została zoperowana. Operacja polegała na zszyciu wargi i podniebienia. Konieczny jest jeszcze jeden zabieg, który nadchodzi wielkimi krokami.
Planowany termin operacji to luty 2012.Operacja ta ma polegać na wycięciu kawałka kości z bioderka, co bardzo utrudni Natalce poruszanie się aż do momentu całkowitego zagojenia się, wszczepienie tej kości w miejsce brakującej części dziąsełka, i czekanie aż przeszczep się przyjmie. Jest to bardzo skomplikowany zabieg, gdyż jest ryzyko, że przeszczep się nie przyjmie, a także dziecko narzeka na ból w dwóch miejscach. Po operacji dziecko przez 6 tygodni przyjmuje pokarmy w płynie lub bardzo miękkie, nie zmuszające do gryzienia. Koszt takiej operacji to 11 tyś złotych. Teoretycznie to nie jest aż tak dużo, w porównaniu z innymi kwotami które są zbierane dla chorych dzieci, jednak rodzice Natalki niestety nie są w stanie zorganizować takiej kwoty.


Natalka należy do Fundacji "Rozszczepowe Marzenia", dzięki czemu zebranie pieniędzy na operację jest łatwiejsze.
Bardzo prosimy o wpłaty na konto: 
Fundacja "Rozszczepowe Marzenia"
ul.. Kozia 9/16; 00-070 Warszawa
Bank PKO S.A. IX O / Warszawa
nr konta: 57 1020 1097 0000 7302 0117 8920
w tytule proszę wpisać: Natalia Sidorowska          

Aby pomóc w zebraniu pieniędzy na operację Natalki, która będzie miała miejsce już w lutym, zdecydowałyśmy się zorganizować rozdanie - konkurs. Nie miałby on miejsca, gdyby nie firmy, które na ten cel ufundowały znakomite kosmetyki. Ilości, które otrzymaliśmy, przerosły nasze najśmielsze oczekiwania.

Dziękujemy z całego serca za okazaną dobroć i serce! Dziękujemy, że razem z nami uczestniczycie w tak ważnej dla Natalki akcji!

 UWAGA: przeczytaj koniecznie!

Zgłoszenia konkursowe przyjmowane są  na blogu Asi -Ferrou, która jest główną organizatorką tego wspaniałego rozdania czyli tutaj 

  J

 całego serca dziękujemy firmom:
Alledrogeria.pl, Bielenda, Delia Cosmetics, Maestro, Organique, Paese, Pixie Cosmetics oraz Synesis

Zachęcam do czynnego udziału,bo możecie pomóc chorej dziewczynce i przy okazji wygrać jeden ze wspaniałych zestawów. Kwota wpłaty nie jest istotna. Równe szanse mają wszyscy,bardzo liczymy na symboliczną cegiełkę w kwocie 5 zł lub więcej.
Nagrody kuszące, szczytny cel, wierzę, że uda nam się uzbierać potrzebną kwotę na operację.

Jeżeli możesz dać informację o rozdaniu na swoim blogu lub stronie, będzie nam bardzo miło. Im więcej osób weźmie udział, tym szybciej osiągniemy wspólnymi siłami postawiony cel.


Oto jeden z 10 zestawów, którego wartośc to
to ok. 380zł, takich zestawów z różnorodnymi kosmetykami jest 10.

Pomóżmy Natalce rozpocząć wszystko na nowo,aby nie musiała już cierpieć i odzyskała zdrowie!
Serdecznie zachecam Was do udziału w tej akcji, która ma bardzo szczytny cel!

2 komentarze:

Dziękuję serdecznie za odwiedziny i zostawienie śladu po sobie :)