poniedziałek, 31 grudnia 2012

Życzenia | makijaż | zaproszenie

Witam serdecznie.

Jak wiele z Was zauważyło, mało mnie ostatnio na blogu, ale po Nowym Roku wracam z nowymi recenzjami, makijażami, zdjęciami i innymi :) Przestój spowodowany świętami, remontem który zaczął się kilka dni temu i już mam go dość :) Do tego padł mi mój laptop i nie wiem czy odzyskam z niego wszystkie moje pliki, na szczęście po nowym roku będę miała nowy komputer tym razem stacjonarny, specjalnie pod grafikę, już nie mogę sie doczekać, ale lapka też chcę uratować, trzeba w nim wymienić dysk, dobrze że małż w kraju to mogę korzystać z jego komputera :) Ale większość zdjęć niestety jest na moim :(Chciałam również złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia, szczęśliwego Nowego Roku, pełnego nowych wyzwań, zrealizowania zamierzonych celów.

My Sylwester spędzamy w domowym zaciszu :)

Chciałam Wam również pokazać makijaż, który zrobiłam jakiś czas temu, ale nie doczekał się jeszcze publikacji na blogu, więc aby nie wiało tu samą nudą, pokazuje go dzisiaj, można go również wykonać na tą wyjątkową noc.

Na koniec mam jeszcze zaproszenie dla osób z okolic Dąbrowy Górniczej, które mają ochotę przyjść na otwarcie nowego salonu kosmetycznego w dniu 7 stycznia, będzie wiele atrakcji, ja rownież tam będę :) W salonie będę wykonywać makijaże na różne okazje, analizę kolorystyczną, oraz sesje portretowe, metamorfozy.
Więcej info klik  oraz zapraszam na fb salonu klik

Pozdrawiam i do zobaczenia w Nowym Roku :)

4 komentarze:

 1. uwielbiam ciemne akcenty na oczach!
  wszystkeigo naj na 2013;]

  OdpowiedzUsuń
 2. Ładnie, ale gdy modelka ma zamknięte oczy to już prześlicznie bo widać makijaż oka w pełni ;P Świetne cieniowanie ;) Szczęśliwego Nowego Roku ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. nawzajem Szczęśliwego Nowego Roku! ;*

  Zapraszam do mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. piekny makijaz:D wszystkiego dobrego w nowym roku:)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję serdecznie za odwiedziny i zostawienie śladu po sobie :)