poniedziałek, 7 stycznia 2013

Otwarcie salonu Omega w Dąbrowie Górniczej

Witam serdecznie.
Dziś byłam na otwarciu salonu kosmetycznego Omega  w Dąbrowie Górniczej i mam dla Was małą relację z tego wydarzenia :)

Pewnie ciekawi jesteście dlaczego o nim piszę, więc już wyjaśniam, jakiś czas temu wykonywałam sesję zdjęciową z makijażem na potrzeby właśnie tego salonu i na szyldzie, szybie, oraz w salonie można te zdjęcia zobaczyć :) Nawiązałam również współpracę z salonem i będę w nim wykonywać makijaże na różne okazje, analizę kolorystyczną itp.

Dziś można było napić się z nami lampki szampana, oraz skorzystać z darmowych zabiegów :)
Salonik nie jest ogromny, ale wystarczająco dużo tam miejsca na różne zabiegi kosmetyczne, więcej info o wykonywanych w nim usługach na stronie salonu http://www.salonomega.pl/


Cieszę się że miałam możliwość wykonania zdjęć dla tego salonu, miło się ogląda zdjęcia, które się wykonało, gdzie indziej niż tylko internet.

Na koniec kolejne ogłoszenie, może ktoś będzie chciał się ponownie zgłosić lub po raz pierwszy, sesje wykonywane w Sosnowcu, więc osoby z daleka proszę o przemyślenie kwestii dojazdu, nie zwracam kosztów za dojazd i sesja nie komercyjna.
Pozdrawiam.

5 komentarzy:

 1. gratuluję:) ech, marzy mi się otwarcie własnego salonu:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ładny ten salon :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dąbrowa, Sosnowiec, znajome rejony :) pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Czasem bywam w Twojej okolicy (tzn. w Sosnowcu ale zwykle w weekendy i Święta). Chętnie bym zajrzała do takiego miejsca (z aparatem!) :-)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję serdecznie za odwiedziny i zostawienie śladu po sobie :)