środa, 23 października 2013

Glamour Glow Kryolan / paleta 8 różyProfesjonalna paleta pudrów/bronzerów - Glamour Glow marki Kryolan - wiodącej na całym świecie profesjonalnej marki oferującej wysokiej jakości kosmetyki charakteryzatorskie, kolorowe i pielęgnacyjne. W skład palety wchodzi 8 pudrów w zawsze modnych i popularnych odcieniach. Pudry posiadają właściwości brązujące jak również rozświetlające. Dzięki drobno zmielonym mieniącym się cząsteczkom zapewnimy twarzy niepowtarzalny i przyciągający uwagę makijaż. Produkt świetnie sprawdzi się przy modelowaniu twarzy, gdyż stosowany może być również jako róż, czy też cień do powiek. Uniwersalne zastosowanie palety czyni z niej niezastąpiony produkt do wykończenia każdego perfekcyjnego makijażu. Paletę zaopatrzono w lusterko znajdujące się pod jej pokrywą zamykającą, a także 2 podwójne aplikatory z miękkiej gąbeczki do nakładania produktu na powieki.

Wymiary zamkniętej palety: długość: 16 cm, szerokość: 10 cm.
Moja opinia:

+ trwałość
+ świetnie podkreślają kości policzkowe
+ wydajne
+ dowolność mieszania kolorów
+ można tworzyć różne zestawienia kolorystyczne w makijażu
+ można używać jako cieni jak i róży
+ na twarzy nie błyszczą perłą/brokatem

- topornie aplikują się na pędzel
- opakowanie szybko się rysuje

Dziś przybliżę Wam paletę 8 róży Glamour Glow Kryolan, paletę zakupiłam jakiś czas temu, w okolicach stycznie, lutego, więc mam już rozeznanie na jej temat.

Paletę postanowiłam zakupić , gdyż wcześniej używałam wkładów tych rózy i tak przypadły mi do gustu że zdecydowałam się na taki zakup.
Bardzo dużym plusem jest dla mnie to, że możemy pięknie podkreślić kości policzkowe bez zbędnej tandety, czyli brokatowego, czy perłowego błysku. Na kościach policzkowych tworzy się piękna połyskująca "tafla" .
Dobrze spisują się również jako cienie do powiek, ładnie rozświetlą Nam oko.

Róże są mocno zbite przez co ciężko aplikują się na pędzel i żeby nabrać wymaganą ilość trzeba się namachać pędzlem, ale warto :)
Kolejny minus to paletka, mimo że pięknie się prezentuje, jest ładna i estetyczna, wygodna w użyciu z lusterkiem, to ma minus za to że się szybko rysuje, a znaczek firmowy szybko ściera.

Jestem zadowolona z paletki jak najbardziej, mam swoje ulubione odcienie, które jednak częściej używam, te wgłębienia w kosmetyku to paluszki jednej z moich pociech :D
Ogólnie polecam i warto na początek zaopatrzyć się we wkłady, wyjdzie taniej, a my mamy możliwość przetestować czy Nam będą odpowiadać.

Są trzy rodzaje palet w różnych wersjach kolorystycznych, moje kolorki,
górny rząd od lewej:BLUSH PEACH, BRONZING SUMMER, BRONZING AGAIS, GLAMOUR TAN
Cena palety 193zł
Do kupienia http://www.kryolancitywarszawa.com.pl/

Pozdrawiam.

4 komentarze:

Dziękuję serdecznie za odwiedziny i zostawienie śladu po sobie :)